мы в социальных сетях:
+38 (044) 403-03-61
факс: +38 (044) 403-03-41
  • DANA
  • Новости
  • «Нові горизонти анестезіології та інтенсивної терапії»

«Нові горизонти анестезіології та інтенсивної терапії»

Промайнувший жовтень 2018 р. тішив українців не тільки теплою погодою, але й різноманіттям конференцій у медичній галузі! Компанія ДАНА МС завершила місяць участю у Другому Симпозіумі «Нові горизонти анестезіології та інтенсивної терапії» у м.Дніпрі (25-26.10.18.).

Цей симпозіум проводився з міжнародною участю та був присвячений одразу двом річницям: 45-річчю кафедри анестезіології та інтенсивної терапії  «Дніпровської медичної академії МОЗ України» та 60-річчю створення анестезіологічної служби в «Дніпровській обласній клінічній лікарні ім. І.І.Мечнікова».

Продукція компанії ДАНА МС хоча була вже знайома більшості відвідувачів виставки, але багато молодих лікарів та фельдшерів вперше знайомились із представленою нами сучасною медичною апаратурою та витратними матеріалами.

Велику зацікавленість, як завжди, викликав надсучасний апарат ШВЛ Bellavista (виробництво  Imtmedical, Швейцарія). Bellavista – багатоцільовий апарат з надзвичайно тихою турбіною для відділень інтенсивної терапії та домашнього використання, дозволяє обрати найкращий режим та стратегію вентиляції легень. На сьогоднішній день декілька медичних закладів м.Дніпро вже мають у своєму спорядженні цей безпечний та зручний апарат.Новости Все новости